Beko'nun Official Partner of Play isimli dünya çapındaki yeni kampanyasını açığa çıkarmasıyla Lionel Messi ve FC Barcelona'dan takım arkadaşları kendilerinin eşsiz, neşeli animasyonlarıyla yüz yüze geldi. FC Barcelona'nın premium iş ortağı Beko'nun yeni kısa filminde kendi animasyon karakterlerinin yanı sıra global yıldızlar Messi, Luis Suárez, Gerard Piqué, Arda Turan ve Marc-André ter Stegen de rol aldı. Ayrıca Neymar Jr., Andrés Iniesta ve Ivan Rakitic de kampanya boyunca animasyon olarak görünecek.

Yapılan animeler reklamlarda, mağazalarda, stadyumlarda, El Clásico (2 Nisan 2016 tarihindeki FC Barcelona vs Real Madrid maçı) için gerçek zamanlı olarak sosyal medyada, digital yayınlarda ve önümüzdeki aylarda medyada boy gösterecek. Kampanya taraftarlar için Camp Nou'da oynama şansının da dahil olduğu, paranın satın alamayacağı fırsatları içeriyor.

'The Official partner of play' FC Barcelona'nın futbolun gerçek ruhunu örnekleyen hünerli, saha içinde ve saha dışında özgür ve keyifli hücum futbolu tarzının üzerine kuruldu. Marka olarak Beko, insanları, onlara hızlı ve daha verimli ev aletleri sağlayıp her gün FC Barcelona ruhuyla eğlenmeleri için daha çok zaman ve özgürlük vererek destekliyor. The Official partner of play, Beko'yu, tamamen tüketici odaklı bir marka olarak, insanların Beko'ya nasıl bir ortak olarak güvenebildiğini gösteren gündelik hayatın kalbinde konumlandırıyor. (Gündelik resmi ortağı)

"Barça'nın gülümseyerek oynama geleneği var"

Barça'nın ticari direktörü Francesco Calvo "Dünya genelindeki bu yeni kampanyanın lansmanında iş ortağımız Beko ile çalıştığımız için mutluyuz" dedi. "FC Barcelona hücum futbolunun keyifli tarzına ve şık hareketlerle maçları kazanmaya, gülümseyerek oynama geleneğine sahiptir. Bu yüzden Beko'nun yeni kampanyasının kulübe çok uyduğunu düşünüyoruz."

Beko Global Pazarlama Direktörü Tülin Karabük "FC Barcelona eğlencenin ve özgürlüğün ruhunu temsil ederken 'Official partner of play' tüm dünyadaki milyonlarca taraftara kendi değerlerimizi iletmede bizim için mükemmel bir mesaj. Biz onların yüzünü güldürmek ve onlarla sevdikleri spor hakkında yakın ilişkiler kurmak istiyoruz. Beko, yoğun ve sıklıkla planlanmamış yaşamlarında insanların her gün çözümlere ihtiyacı olduğunu biliyor. Bu sebeple, bütün ürünlerimizin müşterilerimizin gündelik gereksinimlerini hesaba katıp onlara daha çok eğlenecek zaman vermek amacıyla tasarlandığını temin ederiz."