Arda Turan

FC Barcelona'nın sponsoru Lassa, kulübün bazı yıldızlarının rol aldığı son reklam kampanyasını başlattı.

Arda Turan, Gerard Piqué, Luis Suárez, Neymar Jr, Ivan Rakitic'in yanı sıra basketbol ve hentbol takımlarının kaptanları Juan Carlos Navarro ve Víctor Tomás da Türk markasının global televizyon reklamlarında yer aldı.

"Asla Yorulmayan Lastik" sloganıyla hareket eden son kampanya; markanın değerini güçlendirmeyi hedefliyor ve özellikle, farklı zeminlerde ve hava koşullarındaki dayanıklılık, emniyet özellikleri gibi performans yönünden bir dizi ihtiyacı karşılayan maksimum nitelikli lastikler vaat ediyor.

Reklam lastiklerin, inanılmaz performansı ve dayanıklılığıyla FC Barcelona oyuncularının başarıya giden yoldaki güvenilir takım arkadaşı olmasını gösteriyor. Reklamda, Lassa lastikleri ve oyuncular birlikte aşacakları çeşitli zorluklarla yüz yüze geliyorlar. Kampanya "Barça'nın En İyi Saklanan Sırrı" sloganıyla başlıyor.

Brisa Uluslararası Satış ve Pazarlama Direktörü Halit Şensoy "Lassa lastikleri dünyanın herhangi bir bölgesinde ve yılın tüm zamanlarında, her türlü yolda, olabilecek en yüksek kalitede güvenlik ve dayanıklılık vaat ediyor."

"Aynısı FC Barcelona yıldızları için de söylenebilir. Onlar da taraftarları için maksimum performans sergiliyorlar."

Öncelikli olarak Eurosport'ta yayına girecek olan reklam, Mayıs 2016'ya kadar yayınlanmaya devam edecek. Ayrıca Lassa ve FC Barcelona'nın YouTube ve sosyal medya kanallarından da seyredilebilecek.